left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

ViewSonic VX2452MH

ViewSonic VX2452mh to 24-calowy monitor z rozdzielczością FullHD 1080p stworzony z myślą o rozrywce.

628,00 zł

Zamów


wybierz zdjęcie
ViewSonic VX2452mh to 24-calowy monitor z rozdzielczością Full HD 1080p. Wyposażono go w szereg rozwiązań zapewniających najwyższą jakość obrazu ii energooszczędność.

Jakość obrazu zapewniono dzięki wysokiej rozdzielczości i dynamicznemu kontrastowi 50M:1. Dynamiczny kontrast oznacza automatyczne dostosowanie podświetlania do jasności wyświetlanego obrazu. Przez to zakres kolorów i kontrast zostają zmaksymalizowane. Przy czasie reakcji na poziomie 2 ms, wyświetlane obrazy są płynne i nabierają realizmu. Monitor wyposażono również w specjalny Game Mode, który rozjaśnia szczególnie ciemne obszary w grach wideo, bez rozjaśniania jaśniejszych części obrazu.

Dzięki wbudowanym głośnikom można zaoszczędzić miejsce na biurku.

Każdy użytkownik, któremu środowisko naturalne nie jest obojętne, zwróci uwagę na rozwiązania zastosowane przez projektantów VX2452mh. Podświetlanie monitora zapewniają bezrtęciowe światła LED, które dodatkowo oszczędzają 25% energii w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

VX2452mh posiada porty: HDMI, DVI-D oraz otwory do montażu ściennego zgodne ze standardem VESA.

Instrukcja obsługi

Zastosowane rozwiązania:


Full HD 1080p zapewnia niezwykłą ostrość obrazu
Rozdzielczość Full HD 1920x1080 zapewnia niezwykłą ostrość obrazu. Pozwala cieszyć się nawet najdrobniejszymi detalami – podczas grania, lub innej rozrywki multimedialnej. Szerokoekranowy format 16:9 minimalizuje zmęczenie oczu nawet przy długotrwałym użytkowaniu i ułatwia wielozadaniową pracę przy wielu otwartych okienkach.
Niesamowicie krótki czas reakcji
ViewSonic stworzył technologię ClearMotiv™II, aby osiągnąć niezwykły realizm ruchomego obrazu. Przyczynia się do tego ultra-krótki czas reakcji matrycy (2ms), co gwarantuje płynny obraz: bez smug czy innych artefaktów. Dzięki temu rozwiązaniu, można cieszyć oczy niezwykle ostrym obrazem nawet najbardziej dynamicznych scen.

Game Mode – większa widoczność w ciemnych sceneriach
Game Mode usprawnia widoczność w ciemnych lokalizacjach poprzez rozjaśnianie odpowiednich obszarów, przy równoczesnym zachowaniu optymalnej jasności innych. Przez to gracze dostrzegą każdy ruch przeciwnika nawet w najciemniejszych sceneriach.
Imponujący kontrast dynamiczny 50M:1
Technologia dynamicznego kontrastu polega na automatycznym wykrywaniu jasności obrazu i adekwatnym dostosowaniu podświetlania ekranu. Takie rozwiązanie maksymalizuje skalę szarości oraz zakres kolorów, a także zwiększa stosunek kontrastu do niespotykanego poziomu (50 000 000:1). Taki kontrast pozwala użytkownikom monitorów ViewSonic cieszyć się żywymi obrazami.
Złącze HDMI dla wyświetlania obrazów w rozdzielczości FullHD
Ten monitor ViewSonic wyposażono w złącze HDMI, które umożliwia łatwe i komfortowe wyświetlanie obrazów w rozdzielczości FullHD z urządzeń mobilnych i nie tylko.
Przyjazne środowisku, bezrtęciowe podświetlanie LED
Podświetlanie ekranu lampami LED zapewnia równomierną emisję jasności. Przez to zakres wyświetlanych kolorów zwiększany jest do maksimum możliwości, a kontrast może być regulowany dynamicznie, oferując niemal nieskończoną głębię. Dodatkowo podświetlanie LED sprzyja środowisku, ponieważ lampy nie zawierają rtęci i pozwalają zaoszczędzić do 25% energii w porównaniu do konwencjonalnych ekranów. Zastosowanie niewielkich diod LED umożliwiło projektantom zbudowanie smukłego, lekkiego projektora.
Tryb ECO pozwala zaoszczędzić energię
ViewSonic wyposażył swoje monitory LED w tryb ECO, aby umożliwić użytkownikom redukcję całkowitego kosztu użytkowania (TCO) ekranów. Produkty ViewSonic oferują funkcjonalność pomijaną przez wielu producentów. Trzy tryby pracy (Zwykły (100%), Optymalny (75%) i Oszczędzania (50%)) pozwalają zmniejszyć zużycie energii nawet o 50% - w zależności od warunków i potrzeb. Mniejsza jasność zwiększa także żywotność lamp podświetlania i czas komfortowego użytkowania monitora.
Wbudowane podwójne głośniki
Ten monitor posiada dwa 2-Watowe głośniki. Krystalicznie czysty dźwięk stereo i więcej miejsca na biurku.
Montaż VESA
To rozwiązanie pozwala komfortowo przytwierdzić monitor do ściany lub stojaka - zależnie od potrzeb. Ekran można z łatwością przytwierdzać do nowych uchwytów.


Redukcja migotania zmniejsza zmęczenie oczu
ViewSonic wyposażył swoje  monitory w technologię redukcji migotania, która eliminuje ten defekt z całego zakresu jasności. Brak tego efektu osiągnięto dzięki stałemu podświetlaniu LED. Takie rozwiązanie pozwala dłużej korzystać z monitora i cieszyć się niezwykłą precyzją obrazów.
Rozmiar24"
Format obrazu16:9
Przekątna (cm)59,94
Rodzaj podświetlaniaLED
Typ paneluTN
Rozmiar obrazu w milimetrach (WxH)521 x 293
Rozmiar piksela0.271 x 0.271
Rozdzielczość natywna1920 x 1080 FullHD
Rozdzielczość maksymalna1920 x 1080 @ 60 Hz
Czas reakcji2 ms
Jasność300
Kontrast1000:1
Kąt widzenia CR>10170/160
Kąt widzenia CR>5178/170
Wyświetlane kolory16,7 milionów
Wyjście audio/mikrofonoweTak
HDCPTak
Redukcja migotaniaTak
Standard VESA (mm)100 x 100
Średni pobór energii21,5W
Wymiary (z podstawą)559 x 432 x 223 mm
Wymiary (przy montażu ściennym)559 x 357 x 54 mm
Waga (netto)3.78 Kg
Waga (z opakowaniem)5.41 Kg
PortyD-Sub
DVI-D
HDMI
Wyposażenie standardoweGłośniki
Kabel Audio
Kabel DVI
Kabel VGA

2 lata gwarancji producenta.Ceny podane na stronie www.viewsonic.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.