left right up down thin-left thin-right label cart desc download zoom play view

ViewSonic VG2235m

ViewSonic VG2235m to 22-calowy monitor z rozdzielczością 1680 x 1050 i formatem obrazu 16:10.

779,00 zł

Zamów


wybierz zdjęcie
ViewSonic VG2235m to 22-calowy monitor z rozdzielczością 1680 x 1050 i formatem obrazu 16:10. Wyposażono go w szereg rozwiązań zapewniających najwyższą jakość obrazu, ergonomię i energooszczędność.

Jakość obrazu zapewniono dzięki wysokiej rozdzielczości i dynamicznemu kontrastowi 20M:1. Wbudowane głośniki pozwalają zaoszczędzić miejsce na biurku, natomiast ergonomiczny stojak umożliwia ustawienie monitora w idealnej pozycji. Do monitora dodano również technologie filtrowania niebieskiego światła i redukcji migotania, które minimalizują zmęczenie oczu.

Każdy użytkownik, któremu środowisko naturalne nie jest obojętne, zwróci uwagę na rozwiązania zastosowane przez projektantów VG2235m. Podświetlanie monitora zapewniają bezrtęciowe światła LED, które dodatkowo oszczędzają 25% energii w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

VG2235m posiada porty: DVI-D, VGA oraz otwory do montażu ściennego zgodne ze standardem VESA.

3-letnia, ograniczona gwarancja na piksele
ViewSonic jest wiodącym producentem monitorów głównie ze względu na szczególną uwagę, jaką przykłada do jakości swoich produktów. Dlatego ten monitor został objęty trzyletnią gwarancją na panel. Gwarancja ta zostanie uznana, jeśli w wymienionym okresie na monitorze pojawią się niefunkcjonalne piksele: więcej, niż 2 jasne, lub więcej niż 2 ciemne, lub więcej niż 3 w sumie.

Instrukcja obsługi

Zastosowane rozwiązania:


Format obrazu 16:10 - zobacz więcej, pracuj wydajniej
Dzięki większemu formatowi obrazu 16:10 i rozdzielczości 1680x1050, ten monitor poprawia produktywność. Większa powierzchnia robocza w pionie pozwala na bardziej komfortową pracę z grafiką, wieloma dokumentami, czy stronami internetowymi.
Ergonomiczny design zwiększa komfort użytkowania i produktywność
Transformuj swoje środowisko pracy! Wysokowydajne monitory LED od ViewSonic zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby dzięki ergonomicznym rozwiązaniom zapewnić elastyczność w ustawianiu pozycji.
Imponujący kontrast dynamiczny 20M:1
Technologia dynamicznego kontrastu polega na automatycznym wykrywaniu jasności obrazu i adekwatnym dostosowaniu podświetlania ekranu. Takie rozwiązanie maksymalizuje skalę szarości oraz zakres kolorów, a także zwiększa stosunek kontrastu do niespotykanego poziomu (20 000 000:1). Taki kontrast połączony z krótkim czasem reakcji (5ms) pozwala użytkownikom monitorów ViewSonic cieszyć się żywymi obrazami.
Redukcja migotania zmniejsza zmęczenie oczu
ViewSonic wyposażył swoje  monitory w technologię redukcji migotania, która eliminuje ten defekt z całego zakresu jasności. Brak tego efektu osiągnięto dzięki stałemu podświetlaniu LED. Takie rozwiązanie pozwala dłużej korzystać z monitora i cieszyć się niezwykłą precyzją obrazów.
Filtr niebieskiego światła zwiększa komfort korzystania z monitora
Monitory ViewSonic zostały wyposażone w filtr niebieskiego światła. Dzięki niemu użytkownicy mogą dostosować intensywność niebieskiego światła generowanego przez ekran. Im mniej światła tego typu, tym oczy mniej się męczą i tym dłużej będą sprawne.
Ustawienia ViewMode
Monitory ViewSonic posiadają 5 różnych ustawień domyślnych: Gra, Film, Internet, Tekst i Mono. Wystarczy tylko chwila, aby uzyskać najbardziej precyzyjną kalibrację ustawień dla optymalnego obrazu.
Wbudowane podwójne głośniki
Ten monitor posiada dwa 2-Watowe głośniki. Krystalicznie czysty dźwięk stereo i więcej miejsca na biurku.
Przyjazne środowisku, bezrtęciowe podświetlanie LED
Podświetlanie ekranu lampami LED zapewnia równomierną emisję jasności. Przez to zakres wyświetlanych kolorów zwiększany jest do maksimum możliwości, a kontrast może być regulowany dynamicznie, oferując niemal nieskończoną głębię. Dodatkowo podświetlanie LED sprzyja środowisku, ponieważ lampy nie zawierają rtęci i pozwalają zaoszczędzić do 25% energii w porównaniu do konwencjonalnych ekranów. Zastosowanie niewielkich diod LED umożliwiło projektantom zbudowanie smukłego, lekkiego projektora.
Tryb ECO pozwala zaoszczędzić energię
ViewSonic wyposażył swoje monitory LED w tryb ECO, aby umożliwić użytkownikom redukcję całkowitego kosztu użytkowania (TCO) ekranów. Produkty ViewSonic oferują funkcjonalność pomijaną przez wielu producentów. Trzy tryby pracy (Zwykły (100%), Optymalny (75%) i Oszczędzania (50%)) pozwalają zmniejszyć zużycie energii nawet o 50% - w zależności od warunków i potrzeb. Mniejsza jasność zwiększa także żywotność lamp podświetlania i czas komfortowego użytkowania monitora.
Montaż VESA
To rozwiązanie pozwala komfortowo przytwierdzić monitor do ściany lub stojaka - zależnie od potrzeb. Ekran można z łatwością przytwierdzać do nowych uchwytów.


Rozmiar22"
Format obrazu16:10
Przekątna (cm)55,88
Rodzaj podświetlaniaLED
Typ paneluTN
Rozmiar obrazu w milimetrach (WxH)474 x 296 mm
Rozmiar piksela0.282 x 0.282
Rozdzielczość natywna1680 x 1050
Rozdzielczość maksymalna1680 x 1050 @ 60 Hz
Czas reakcji5 ms
Jasność250
Kontrast1000:1
Kąt widzenia CR>10170/160
Kąt widzenia CR>5178/170
Wyświetlane kolory16,7 milionów
HDCPTak
Redukcja migotaniaTak
Filtr niebieskiego światłaTak
Pivot (stopnie)0-90
Możliwość regulacji wysokościTak
Standard VESA (mm)100 x 100
Średni pobór energii18.5W
Wymiary (z podstawą)512 x 389 x 204 mm
Wymiary (przy montażu ściennym)512 x 335 x 47 mm
Waga (netto)4.85 Kg
Waga (z opakowaniem)6.2 Kg
PortyD-Sub
DVI-D
RGB (VGA)
Wyposażenie standardoweGłośniki
Kabel Audio
Kabel DVI
Kabel VGA

3 lata gwarancji producenta.Ceny podane na stronie www.viewsonic.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.